BMW підколола Daimler в зв’язку з відходом глави компанії (Відео)

Давній глава Mercedes-Benz і концерну Daimler Дітер Цетше в 2019 році покинув свій пост. З цієї нагоди BMW випустила відеоролик, підколовши свого конкурента.

Екс-глава підрозділу AMG Ола Калленіус в цьому році пішов на підвищення, зайнявши пост глави Mercedes-Benz і концерну Daimler замість Дітера Цетше.

Перестановки пов’язані з тим, що голова наглядової ради Daimler Манфред Бішофф піде з компанії в 2021 році. Цетше його замінить, але для вступу на посаду він повинен провести два роки поза компанією. Так що в 2019 році Дітер піде у відставку, щоб у 2021 році повернутися в Daimler в якості керівника наглядової ради компанії.

З цієї нагоди в BMW випустили короткий жартівливий відеоролик, в якому представили собі життя Цетше в останній день на роботі в Mercedes-Benz і після відходу з компанії. Екс-глава Daimler прощається зі співробітниками, здає пропуск і їде додому на Mercedes-Benz S-Class з водієм.

У гаражі у бізнесмена, на думку BMW, стоять класичний Mercedes-Benz і новий родстер BMW i8 Roadster, за кермом якого вільний від корпоративних зобов’язань топ-менеджер і виїжджає в нове життя. Ролик BMW закінчила вдячністю на адресу Дітера Цетше.


Не пропустіть