Знаменита українська компанія презентувала електрокроссовер (Фото)

Компанія Богдан-Автотрейд представила в рамках четвертої міжнародної виставки електротранспорту і гібридів Plug-In Ukraine 2019 новий електрокросовер JAC IEV7S.

Про це повідомляє прес-служба компанії в середу, 29 травня.

Для багатьох відвідувачів виставки JAC iEV7S став справжнім відкриттям. Не кожен міг собі уявити, що в Україні може з’явитися бренд, який представляє сучасний електромобіль з запасом ходу до 300 км із вартістю 26 тис. доларів. JAC iEV7S обладнаний підігрівом передніх сидінь, зручними кріслами з бічною підтримкою, клімат-контролем, круїз-контролем, системою кругового огляду 360 градусів. Крім цього, електромобіль має один з найбільш містких багажників в своєму класі”, – розповів гендиректор компанії Олександр Луценко.

Виробники відзначають, що технологічною особливістю моделі JAC iEV7S є 40-кВт літій-іонна батарея корейського виробництва від Samsung з рідинним охолодженням. Завдяки даній технології JAC iEV 7S добре адаптований до різних погодних умов і здатний працювати при температурі від -30 ℃ до + 45 ℃.

Серед переваг для клієнтів також варто відзначити хорошу гарантію виробника на батарею, яка становить 8 років або 150 тис. км пробігу.


Не пропустіть