Від сьогодні в Україні набувають чинності нові обмеження для водіїв

Вантажні автомобілі масою в 2,4 тонни з навантаженням в 7 тонн не зможуть пересуватися вдень по основних магістралях в спекотний період часу.

Разом з жарким періодом року вводяться нові правила для збереження дорожнього покриття і вони торкнуться в основному вантажних транспортних засобів. Для них при температурі повітря вище 28 градусів буде обмежений в’їзд на державні автодороги з 10:00 до 22:00 години, пише Хроніка.інфо.

Вантажні автомобілі масою в 2,4 тонни з навантаженням в 7 тонн не зможуть пересуватися вдень по основних магістралях в жаркий період часу. Про що повідомляють уповноважені органи.

«Державне агентство автомобільних доріг України повідомляє про те, що з 1 червня 2019 в денний час доби при температурі повітря вище +28 С, застосовується обмеження і заборона руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних засобів фактичною масою більше 24 тонн і навантаженням на вісь більше 7 тонн (крім транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків в надзвичайних ситуацій)», – йдеться в повідомленні.

В обмежений денний час водії можуть користуватися наявними майданчиками для відпочинку та стоянками автотранспорту, а також стоянками біля придорожніх пунктів сервісу.