Повідомили, де в Україні з’явилися дороги європейської якості

На певних ділянках в Україні почали з’являтися дороги європейської якості.

Про це в інтерв’ю ЕП розповів керівник “Укравтодору” Славомір Новак.

“Дороги європейської якості вже з’явилися на певних ділянках. Можу гарантувати, що за п’ять років ми об’єднаємо обласні центри. Відремонтувати одразу все неможливо”, – заявив голова Укравтодору.

Пріоритетом своєї роботи Новак назвав коридор GO Highway.

“У 2019 році проводимо ремонт у Хмельницькій, Вінницькій та Черкаській областях, а також капітальний ремонт мосту через Хаджибейський лиман в Одеській області”, – розповів Новак.
“Почали ремонт доріг Н-11 Миколаїв — Дніпро і Н-14 Миколаїв — Кропивницький. У 2019 році завершимо ділянку від межі Миколаївської області до Кропивницького”, – додав він.
За його словами, у 2019 році почнеться капітальний ремонт шляху Н-14 від межі з Кіровоградською областю на південь, до Миколаєва. Дорога буде бетонною.

“З важливих проектів — дорога Н-31 Дніпро — Решетилівка. Це будівництво бетонної дороги з підключенням до коридору М-03 Київ — Харків — Довжанський. За кілька років поїдемо якісною дорогою від Дніпра до Києва”, – розповів керівник Укравтодору.

Крім того, на трасі Н-08 Бориспіль — Маріуполь в рамках окремої бюджетної програми продовжується ремонт ділянки Запоріжжя — Маріуполь.