Розсекретили нову корупційну схему “Укравтодору”

«Укравтодор» ввів в тендерну документацію вимогу, яка унеможливлює чесну конкуренцію. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив перший заступник міністра економіки Максим Нефьодов.

«Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області вписала в тендерну документацію із закупівлі робіт з будівництва обходу м Дунаївці на ділянці дороги Т-23-08 очікуваною вартістю 192,30 млн грн вимогу до учасників про дату видачі листа-відгуку від балансоутримувачів українських доріг, датованого в строк не пізніше ніж за тиждень до кінцевого терміну подання тендерних пропозицій», – написав він.

Нефьодов пояснив, що до будівництва дороги автодор допустить тільки ту компанію, яка принесе видану за останній тиждень довідку від самого автодору або області, що цю потрібно компанію допустити.

«Легше було б відразу вказувати рахунок, куди хабар переводити. Таке “свій до свого по своє”, тому що, самі розумієте, від тих тендерів в ProZorro одна неприємність. І взагалі – не потрібні вам ті дороги! Ще звикнете до якості, будете швидкість перевищувати!», – іронізує Нефедов.


Не пропустіть