Як ЗАЗ перетворив Таврію в позашляховий пікап (Фото)

Запорізький автомобільний завод ми добре знаємо як виробника неабияких і дешевих авто. Однак насправді, це не просто “конвеєр”, але ще і потужна науково-дослідницька структура. Нерідко підприємство вдаватися в цікаві розробки, і однією з них була пляжна версія Таврії!

Як повідомляє спільнота Українські автомобілі в Фейсбуці, в 1990-х роках НТЦ ЗАЗавтотехніка розробив проект такої Таврії для дніпропетровської фірми Otis Tarda, яка займається випуском промислової тари із пластику й полімеру. Автомобіль практично повністю перекроїли, в результаті чого він став більше схожим на утилітарний автомобіль.

У Таврії зрізали верхню секцію задньої частини кузова – замість неї з’явився металевий каркас з додатковими ліхтарями, а між кабіною і вантажним відсіком була встановлена ​​скляна перегородка. Крім того, автомобіль отримав кенгурятник, повітрозабірник на капоті, позашляховий обвіс, інші колеса і збільшений кліренс.

Під капотом такого ЗАЗ – двигун від ВАЗ-2108, доопрацьований ЛСГА ВАЗ. Підвіска також перекочувала від тольятівської “вісімки” і була оснащена стабілізаторами поперечної стійкості.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть