Водіям придумали нове покарання за порушення правил дорожнього руху

Резонансні ДТП викликали сплеск обговорень з приводу поганої ситуації з безпекою на дорогах України. Експерти пропонують звернутися до досвіду США та впровадити нову систему штрафних санкцій.

Цими вихідними відбулося аж три ДТП, які викликали хвилю дискусій. Експерт у сфері реформування правоохоронних органів Артут Марін висловив припущення, що необхідно провести трансформацію профілактики аварійності та підняти її на рівень держави, а не залишати другорядною функцією поліції. В аналіз має бути включено максимальну кількість державних громадських інститутів.

Він також зазначив, що необхідно ввести практику, яку вже давно успішно застосовують в США. Суть її в тому, що водій, який порушив ПДР і сплатив штраф, все одно в кінці року отримує збільшений тариф на страховку. В Америці це близько 50% надбавки до звичної суми.

На думку експерта, ще одним дієвим методом стане залучення громадського контролю на законодавчому рівні. А значить необхідно зробити відео порушення офіційно підтверджує і вважається законним доказом провини або невинності.

Джерело autonews.ua