У серпні українських водіїв чекають стотисячні штрафи і конфіскація автомобіля: що потрібно знати

З 22 серпня на водіїв чекають стотисячні штрафи і конфіскація автомобіля: подробиці нововведення

З 22 серпня почнуть діяти нові штрафні санкції за порушення при ввезенні автомобілів на єврономерах.

Зміни внесені Законом України від 16 травня 2019 №2725-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про електронні довірчі послуги”.

Власники автомобілів з іноземними номерами отримали більше часу для митного оформлення своїх автомобілів без посилених штрафних санкцій. Але з 22 серпня в разі перевищення терміну доставки авто від 20 до 30 діб можливий штраф в розмірі 85 тис грн. Якщо термін перевищено більш ніж на 30 діб, передбачений штраф в 170 тис грн або конфіскація авто.

Вони будуть застосовані і в разі перевищення строків тимчасового ввезення авто. Так, перевищення від 20 до 30 діб – сума штрафу 85 тис грн, більше 30 діб, а також в разі втрати або розкомплектування авто – 170 тис грн або конфіскація.

При цьому законом передбачена відповідальність за передачу машини, тимчасового ввезення на митну частина України або поміщеної у митний режим транзиту, у володіння або розпорядження іншій особі, а також використання цього авто в комерційних цілях. Порушник зобов’язується сплатити штраф у розмірі 34 тис грн.

Джерело enovosty.com