ЗСУ отримають 60 плаваючих бронетранспортерів (Відео)

Директор ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. О. Морозова» Яків Морміло повідомив, що підприємство в 2021 році виробить для української морської піхоти 60 плаваючих бронетранспортерів. Про це повідомляє Defence blog, інформує enovosty.com.

Нова версія бронетранспортера в порівнянні з базовою версією БТР-4 має поліпшену маневреність і оснащена спеціальним комплектом, що дозволяє використовувати машину для морських операцій. Новий БТР може плавати в морі і долати водні перешкоди.

БТР-4Е – повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер (БТР), який розроблений і виробляється на Харківському конструкторському бюро з машинобудування імені О.О. Морозова. БТР призначений для транспортування особового складу мотострілкових підрозділів і їх вогневої підтримки в бою.

БТР-4Е використовується для оснащення підрозділів, здатних вести бойові дії в різних умовах, у тому числі в умовах застосування противником зброї масового ураження. Він може бути базовою машиною для спеціальних сил швидкого реагування і морської піхоти. БТР може виконувати поставлені завдання як удень, так і вночі, в різних кліматичних умовах, на дорогах з будь-яким покриттям і в умовах повного бездоріжжя.


Не пропустіть