Китайці продемонстрували нову колісну БМП (Фото)

Як повідомляє SpecMachinery.com.ua, декларується, що у лобовій проекції VN22 може витримати 25-мм снаряд

На виставці Zhuhai AirShow 2021, яка зараз проходить у Китаї, оборонний гігант NORINCO продемонстрував бойову машину VN22, яка створена на колісній платформі з формулою 6×6.

Попри вибір формули 6х6 декларується, що броня бойової машини у лобовій проекції дозволяє захистити від 25-мм снаряду, а у боковій – від 14,5 мм. Також на фото видно, що бронювання виконано за модульним рішенням та, скоріш за все, з рознесенням елементів.

У якості озброєння обрано бойовий модуль з 30-мм автоматичною гарматою та протитанковим ракетним комплексом з «візуальним наведенням», що, можливо говорить про використання напрацювань з HJ-12 – копією американського Javelin або HJ-10 – копії ізраїльського Spike NLOS.

Також слід звернути увагу на розвинені та дубльовані багатоканальні прицільно-оптичні станції, які забезпечують керування озброєння та огляд поля боя для навідника та командира, незалежно один від одного.

Окрім того, на башті розміщені не тільки 10 пускових для димових гранат, а елементи, які схожі на елементи активного захисту.

Водночас компонування VN22 традиційне – розміщення двигуна у передній частині корпусу поряд з механіком-водієм та десантне відділення у кормі машини.

Більш точні ТТХ машини, традиційно для китайського ОПК, не повідомляються.


Не пропустіть