Бронемашини Lavr стали на службу десантників ЗСУ (Фото)

Виконувати складні бойові завдання на передовій воїнам 81-ї окремої аеромобільної бригади допомагають бронемашини Lavr. Вони неодноразово показали себе з найкращого боку, зберігши життя нашим воїнам, пише Autocentre.ua.

Ці броньовики призначені для перевезення особового складу на бойові позиції. Як розповіли бійці 81 ОАеМБр виданню «АрміяInform», броня Lavr витримує обстріл зі зброї калібру 5,45 мм та 7,62 мм, а також попадання уламків снарядів під час мінометного чи артилерійського обстрілу. Маневреність допомагає уникнути навіть танкового обстрілу. Все це неодноразово перевірено на ділі.

«Був момент, коли бронеавтомобіль навіть перевершив наші очікування. Ми потрапили під танковий обстріл. Крім чудової маневреності, Lavr знову-таки не пропустив жодного уламка від снарядів супротивника. Хоча про кожного з нас можна сказати, що ми всі народилися у сорочці», – розповів командир відділення Валентин.

Бійці бригади також розповіли, що траплялися випадки, коли броньовик вивозив з поля бою до 16 бійців. І це при тому, що десантний відсік розрахований на 8 солдатів. Ще його використовують для евакуації поранених. У прямих зіткненнях із ворогом застосовують кулемет Browning М2, розташований на вежі машини.

Джерело autocentre.ua

Не пропустіть