На озброєнні ЗСУ була помічена рідкісна іспанська бронемашина (Фото)

На озброєнні української армії помітили вкрай рідкісну іспанську броньовану машину VRAC, яка була випущена в кількох екземплярах.

Фотографію автомобіля опублікували у Twitter аналітики Ukraine Weapons Treaker.

Відомо, що в Іспанії було випущено всього три такі машини. Автомобіль зроблений на базі бронетранспортера Pegaso BMR 6×6. Броньовик спеціально розробили для евакуації людей із зон лиха в екстремальних погодних умовах. ЗСУ, найімовірніше, використовують VRAC для евакуації поранених.

Початково завдання машини, переобладнаної з бронетранспортера Pegaso BMR 6×6, полягало в порятунку людей із зон лиха в екстремальних погодних умовах. Не виключено, що уряд Іспанії подарував бронемашину Україні, хоча офіційного повідомлення про це немає.

Іспанські бронемашини Pegaso виробляла компанія Enasa з 1979 року. Протягом усього строку служби він отримував різне озброєння. Є інженерна версія, а також варіант для польової медичної допомоги.

Раніше ми писали, що найближчим часом США відправлять Україні ще одну партію касетних боєприпасів.

Також нагадаємо, що Україна та Швеція будуть спільно випускати бойові машини піхоти CV-90 підвищеної прохідності. Їм додатуть посилену багатошарову броню.

Джерело ua.news

Не пропустіть