Франція передасть Україні ще 6 САУ Caesar

Франція готова поставити Україні додаткові обсяги техніки та озброєння, та запустити деякі спільні проекти в сфері оборонної промисловості. Про це йдеться в публікації французького загальнонаціонального видання Ouest France. Вже відомо, що Франція передасть Україні ще 6 САУ Caesar, 8 самохідних поромів CEFA та 8 машин для розмінування SDZ.

Компанія CEFA має поставити для ЗСУ вісім машин-паромів для інженерних військ, які можуть долати водні перешкоди. Крім того, ця ж компанія уже отримала контракт на поставку перших восьми дистанційно керованих машин для розмінування.

Водночас, компанія ARQUUS як виробник бронеавтомобілів VAB має намір виготовляти спільно з українськими підприємствами комплектуючі до цих ББМ, що зараз перебувають в строю ЗСУ.

Цікаво також, що французькі оборонні компанії також виявили бажання співпрацювати із українськими виробниками дронів, або розгортати своє виробництво БПЛА на нашій території. Наприклад, зазначається, що компанія Delair уклала новий контракт з Міноборони України на поставку додаткових дронів, і також – угоду щодо технічного обслуговування раніше поставлених безпілотників та “створення умов для місцевого виробництва”.

Джерело autoconsulting.com.ua

Не пропустіть