Збройні сили Сенегалу їздитимуть на українських КрАЗах

Збройні сили Сенегалу їздитимуть на українських КрАЗах, група механіків з Африки пройшла навчання у ПАТ «АвтоКрАЗ». Після закінчення навчання курсантам було вручено сертифікати. Дане навчання є частиною комплексної програми поставки технік і КрАЗ в цю країну, пише hyser.com.ua.

14.107-900x450

Програма курсів передбачала навчання особливостям експлуатації, технічного обслуговування і ремонту автомобілів КрАЗ спеціального призначення. Теоретичні та практичні тренінги проводили досвідчені фахівці «КрАЗу».

Теоретична частина навчальних курсів проводилася в навчальному центрі підприємства, оснащеному на високому технічному рівні. При навчанні використовувалися розрізні макети вузлів і агрегатів серійних автомобілів КрАЗ, а також діючий макет автомобіля спеціального призначення КрАЗ-6322. Іноземні механіки відзначили не тільки оснащення навчального центру, а й високий рівень підготовки і якість тренінгів. Зокрема, учні підкреслили, що задоволені отриманими знаннями і що подібного навчального центру до «КрАЗу» вони не зустрічали.

Практична частина – комплектація, технічні особливості всюдиходів КрАЗ і їх водіння, проводилася в цехах складального виробництва і на випробувально-демонстраційному полігоні автозаводу.