Представили проект електромобіля зібраного з відходів (Фото)

Студенти Технічного університету Ейндховена готують зразок електромобіля, який зробили з вдруге використовуваного сміття. Кузов планують виготовити з пластика, а шасі зробити з полімерів і переробленого алюмінію. Всі потрібні матеріали для автомобіля розраховують здобути серед відходів, які витягуються з океану.

Автори проекту під назвою Luca вважають, що після успішного випуску електромобіля з вторинних полімерів вийде привернути увагу промисловості до питань екології та переробки відходів.

Студенти спробують максимально задіяти вторсировину: ейндховенського університет вже домовився з ізраїльським стартапом UBQ про спільну розробку кузова з використанням нових матеріалів і льняного волокна.

За припущеннями, двомісний сіті-кар оснастять двома двигунами-колесами загальною продуктивністю 20 к.с. Розрахункова автономність нової моделі поки не розкривається: живити авто будуть шість невеликих акумулятора. Готовий електромобіль, ймовірно, покажуть через півроку, а поки нідерландський університет продемонстрував комп’ютерні рендери.


Не пропустіть