Крихітку Fiat 500e зробили в стилі штурмовика з Star Wars (фото)

Італійські кастомайзери з ательє Garage Italia Customs привезли на автосалон в Лос-Анджелес електричну версію хетчбека Fiat 500 в костюмі імперського штурмовика із серії фільмів “Зоряні війни”, пише kolesa.ru.

“Штурмовой” Fiat 500e поєднує в собі чорно-білий екстер’єр, натхненний дизайном обладунків солдат-штурмовиків із “Зоряних війн” режисера Джорджа Лукаса. У автомобіля так само затоновані вікна, а вітрове скло обтягнуте плівкою таким чином, що стало схоже на візор шолома солдата. На чорні легкосплавні диски посаджені шини Pirelli обмеженої серії з білими боковинами. Модель виконана в єдиному екземплярі.

Якщо вас не вразив екстер’єр, ласкаво просимо в салон. Сидіння обшиті білосніжною і чорною шкірою з перфорацією, а також декоровані елементами алькантари. Рульове колесо виконане в тому ж монохромному форматі, що і вся передня панель. На пасажирській частині торпеди красується фірмовий логотип франшизи.

Технічні характеристики Fiat 500e залишилися без змін. Це як і раніше 111-сильний електродвигун з моментом 199 Нм. Батареї на 24 кВт вистачить, щоб подолати 140 кілометрів.


Не пропустіть