Показали вражаючий дизайн BMW 8-Series (фото)

Giom Mouton з Південної Африки представив свіжі цікаві рендер-зображення, що демонструють можливого наступника легендарного BMW 8-Series, пише avtovesti.com.

Чутки про новий 8-Series крутяться вже протягом кількох останніх років і це не перший варіант зображень від незалежного дизайнера. Тепер віртуальний прототип використовує деякі стилістичні рішення 6-Series GranCoupe.

Виконаний за габаритами шасі стильного седана, 8-Series на 100 мм нижче і володіє класичними лініями купе. У передній частині ми бачимо традиційну двосекційну радіаторну решітку за мотивами дизайну «акулячий ніс» 70-х років, тоді як задня частина істотно гладші в порівнянні з оригінальним 8-Series.

За словами дизайнера, «придумати гарний дизайн BMW не складно, так як притаманна BMW ДНК вже близька до досконалості. Особливо, коли справа доходить до великих купе. Фокус на пропорції. Не забувати про це, тоді все виходить легко».

За останніми чутками, Баварська компанія планує флагманське купе, яке може бути названо 9-Series. Якщо модель отримає зелене світло від керівництва, вона може базуватися на наступному поколінні Rolls-Royce Phantom з пасажирським осередком з армованого карбону. Силова гамма може включати знайомі 3,0-літрові бензинові і дизельні мотори і, ймовірно, 4,4-літровий турбований двигун V8 і гібридна силова установка.

Рендери BMW 8-Series від незалежного дизайнера:


Не пропустіть