Величезний позашляховик Kia: перші зображення

Новий великий позашляховик Kia, прем’єру якого корейці анонсували кілька днів тому, отримав дивне ім’я Telluride, пише auto.mail.ru.

Telluride – це не просто кумедний набір букв. Так називається гірськолижний курорт в американському Колорадо (корейці всіма силами намагаються підкреслити на ринку США, що вони «майже місцеві»).

Це концепт. І в такому вигляді Telluride в серію не піде. Однак придивіться до машини як слід – напевно, приблизно так виглядатиме нове покоління великого позашляховика Mohave. Причому, не виключено, що і серійна машина навіть збереже концептуальне назву.

Це дійсно великий автомобіль. Він має три ряди крісел і сім посадочних місць. Причому, навіть на третьому ряду тут вистачає місця. Та й взагалі – комфорт в цій машині стоїть на першому місці. Тому тут і шкіряна обробка всього, чого тільки можна, і маса регулювань, і величезний кольоровий екран. Мало того, крісла оснащуються спеціальними датчиками, які відстежують стан водія і пасажирів.

І потім машина буде … лікувати людей. Точніше налаштовувати освітлення таким чином, щоб він мав «терапевтичний ефект» і допомагав налаштовувати «енергетичні потоки». Звучить це занадто фантастично, проте заявка Kia на створення першого «лікарського» автомобіля зарахована.

А як вам крісла для пасажирів другого ряду? Та в найкрутіших «президентських» літаках вони скромніші! До того ж зверніть увагу: двері тут розчиняються на 90 градусів, причому задні – проти ходу руху. Центральної ж стійки тут немає зовсім. Ніщо не завадить пасажиру з комфортом сісти в машину або вийти з неї.

І в плані техніки Telluride теж цікавий – 3,5-літровий бензиновий двигун тут трудиться разом з електричним мотором, а сумарна потужність дорівнює 400 к.с. Причому, ця силова установка може скоро з’явитися і на серійних машинах.


Не пропустіть