Новий концепт-кар від Skoda називатиметься Afriq (Фото)

З’явилися перші подробиці щодо восьмого студентського концепт-кара марки Skoda, розробкою та будівництвом якого займаються учні фірмової академії, що готує кадри для шкодівських заводів та технічних центрів. У попередні роки студенти академії створили спайдер CitiJet, пікапчик FUNstar, купе Atero, електричний баггі Element, крос-кабріолет Sunroq, пікап Mountiaq та спайдер Slavia. Тепер їх нова машина називатиметься Skoda Afriq.

За задумом авторів, це ім’я вигадане на честь ралі-рейду «Дакар», який раніше проводився на території Африки, хоча наступна гонка пройде в січні 2022 року по Саудівській Аравії. Крім того, саме Skoda з цього року відповідає за стратегію всього концерну Volkswagen у Північній Африці. Ну а літера «q» на кінці – це фірмова особливість назв усіх сучасних кросоверів марки Skoda.

Над концептом Skoda Afriq працює команда з 25 осіб. За основу взято компактний європейський паркетник Skoda Kamiq, з якого студенти зроблять болід для ралі, тому на допомогу покликані фахівці заводської команди Skoda Motorsport. Вже оголошено, що колісна база Kamiq залишиться незмінною (2649 мм), як і ширина (1793 мм), але в довжину він зросте з 4241 до 4362 мм. Будівництво машини йде повним ходом.

Джерело Авторевю

Не пропустіть