Компанія Citroen розробила концепт-кар Ami для подорожей (Фото)

Інженери французької марки Citroen вирішили поєднати компактний електрокар та подорожі на природу. Новий Ami має в довжину всього 2,41 м, завширшки 1,39 м і заввишки 1,52 м. Завдяки літій-іонній АКБ ємністю 5,5 кВт електромобіль здатний заряджатися від звичайної розетки всього за три години та проїжджати до 70 км. без заряджання.

Ami має дуже ергономічний і функціональний інтер’єр: великі вікна, пласку підлогу, а також зручні тонкі крісла та універсальний мультимедійний центр, роль якого грає смартфон або планшет власника. Одним із найбільших плюсів цього електрокара є той факт, що для його управління на території Європи не потрібні права, тому будь-хто, хто досяг 14-річного віку, може спокійно пересуватися містом на такому транспорті.

Звичайними для нового Ami є 14-дюймові легкосплавні диски, які в цьому концепті взуті в «зубасті» позашляхові шини. Новинка одержала незвичайний «кенгурятник» спереду, що умовно захищає кузов, бампери іншої форми і маленькі фари.

Концепт не має дверей, їхню роль виконує спеціальне полотно на блискавці, яке закриває салон під час поганої погоди, а коли в цьому немає необхідності – воно забирається під крісла в спеціальний чохол. А ще концепт-кар отримав панорамний дах, рейлінги із «запасом» на них та додаткову світлодіодну люстру над лобовим склом.

My Ami Buggy Concept отримав три відтінки кузова: чорний, жовтий, а також колір хакі. Для новинки було розроблено спеціальний асортимент багажу, кожен предмет якого ідеально вписується у внутрішній простір електромобіля. Поясна сумка прикріплюється до магніту в центрі керма, її можна носити на ремені через петлю. Сумка з клапаном має власне місце під приладовою панеллю. У дверях на висоті крісла також є місце для зберігання речей. У ньому можна розташувати предмети будь-якого типу або велику знімну сумку.

Джерело Тарантас

Не пропустіть