Американці розробили безпілотну «кімнату на колесах» (Фото)

Каліфорнійська компанія Alpha Motor Corporation, відома незвичайними концептами у ретро-стилі, представила свій новий проект – безпілотник Room («кімната»). Компактний автомобіль довжиною 3,85 метра дійсно виглядає як кімната на колесах: двері, всередині – диван, столики та планшети. У рух Room приводить електрична силова установка, яка забезпечує максимальну швидкість всього 40 кілометрів на годину. Запас ходу на одному заряді теж дуже скромний за мірками сучасних електрокарів – близько 320 км.

Салон розрахований на чотирьох пасажирів, причому місце для водія відсутнє – з цього можна зробити висновок, що Room відповідає найвищому рівню автономності та не потребує втручання з боку людини. Заявлений повний привід, експрес-зарядка, преміальна аудіосистема, 14-дюймові диски та оптика. Бонусом до електрокара додається самокат.

Американська компанія має досить велику лінійку електромобілів, всі вони базуються на платформі AMP (Automobile Modular Platform). Варіантів силових установок декілька: наприклад, для анонсованого на початку 2021 року крос-купе Jax доступні версії з одним або двома електромоторами (передній та повний привід відповідно) та безальтернативних батарей на 75 кіловат-годин.

Старт серійного виробництва машин Alpha заплановано на 2023 рік. При цьому компанія вже приймає замовлення на деякі моделі, наприклад, згаданий Jax коштуватиме 32-39 тисяч доларів.

Джерело Мотор