Новий Mercedes-Benz C-Class знову помічений на тестах (Фото)

Уже в наступному році Mercedes-Benz C-Class змінить покоління і постане перед шанувальниками німецького бренду в повністю новому виконанні. Поки виробник тестує прототип автомобіля, прихований під камуфляжною плівкою.

Фотошпигуни знову змогли відобразити тестовий прототип новинки, на цей раз камуфляжу стало вже менше і видно деякі особливості моделі Mercedes-Benz C-Class нової генерації. Перш за все, в очі кидається нова радіаторна решітка Panamericana іншої форми.

Задня частина машини значних змін не зазнала, але з’явилися горизонтальні світлодіодні вогні. Основні ж зміни, за заявою розробників, торкнуться інтрерьеру новинки, а побудувати її вирішили на модифікованій версії платформи Mercedes MRA2. Таким чином виробник зможе зробити салон більш просторим, встановити гібридний силовий агрегат, при цьому не торкнувшись простір всередині.

Дебют нової моделі очікується в кінці цього року, разом з тим запропонують значну моторну лінійку з 4- і 6-циліндровими агрегатами, а також гібридну версію авто, заряджену з приставкою AMG і позашляхову в кузові універсал.


Не пропустіть