Розсекретили дизайн нового Nissan X-Trail (Фото)

Кросовер четвертого покоління стає все ближче до серії.

Новий Nissan X-Trail повинен дебютувати до кінця першого півріччя: у всякому разі, так повідомлялося в грудні. Ми не знаємо, наскільки нинішня ситуація з пневмонією COVID-19 вплине на плани японського виробника, але очевидно, що сильно затягувати прем’єру в жодному разі не будуть. І секретів в новинки стає все менше.

Журналісти з бразильської редакції Motor1 виявили в своєму місцевому патентному відомстві зображення X-Trail четвертої генерації. Хоча стовідсоткового збігу немає, ескізи цілком відповідають тому, що ми вже бачили раніше на шпигунських знімках. Про те, що це саме нове покоління, свідчать і дворівнева оптика, і перероблені бампери. Також можна розглянути нову архітектуру передньої панелі, яка зміниться куди помітніше екстер’єру.

З моторною гамою визначеності як і раніше немає. Передбачається, що у нового Nissan X-Trail буде кілька гібридних версій, причому як з «рідною» установкою e-Power, в якій невеликий ДВЗ використовується для підзарядки батарей на ходу, так і з плагін-гібридною системою, запозиченою у Mitsubishi Outlander. Останній теж скоро переживе зміну поколінь, в ході якої якраз перебереться на загальну з X-Trail платформу.


Не пропустіть