Гіперкар Lamborghini: перші зображення

“Зіркою” стенду Lamborghini в Женеві повинен стати гіперкар Centenario, про який поки що ходить куди більше чуток, ніж достовірної інформації. Частково видалити покриви таємниці допомогло Європейське патентне бюро, яке опублікувало фотографії суперкара, підозріло схожого на обіцяну новинку, пише automotoclub.info.

Найбільш дивним фактом біографії Lamborghini Centenario можна назвати те, що весь тираж гіперкара виявився розпроданим не тільки до офіційного показу, але і до оприлюднення його характеристик. Правда, покупцям італійці, напевно, розкрили всі технічні деталі, а от звичайним шанувальникам доведеться чекати марки Женевської виставки.

Втім, деякі чутки про новинку все ж таки просочилися. Наприклад, прониклі в Мережу патентні зображення в деякому роді підтверджують інформацію про те, що Centenario побудований на базі Lamborghini Aventador. Найімовірніше, у нього ж запозичений і двигун, але, як раніше заявляли італійці, його потужність буде відповідати поняттю “гіперкар”. За непідтвердженими поки даними, Centenario отримає 6,5-літровий V12, що розвиває 750-770 к. с. і 690 Нм крутного моменту.

Гіперкар зможе прискорюватися до 100 км/год лише за 2,7 секунди: спорткар переживе ще й цілий ряд заходів зі зниження ваги. Lamborghini обмежила випуск Centenario лише 40 екземплярами, причому половина з них отримає відкритий верх. Кожен гіперкар оцінений, за деякими даними, в 2,2 млн євро.

Побудована новинка на честь столітнього ювілею з дня народження засновника марки Ферруччо Ламборгіні.