SsangYong показав оновлений зовнішній вигляд позашляховика Rexton 2021 (Фото)

Корейський автовиробник поширив фотографії оновленого позашляховика SsangYong Rexton і розкрив його характеристики.

Дизайн освіжили за рахунок нових бамперів, а також повністю світлодіодної оптики. Решітка радіатора стала більшою за площею, отримала сітку в велику клітинку і «жирну» окантовку з хрому. Задні ліхтарі тепер без «сходинки» – у формі еліпса, в них з’явився світловий маркер у вигляді букви T. Сталеві штамповані деталі кузова залишилися колишніми.

У салоні варто відзначити рульове колесо з чотирма спицями замість трьох і оновлену медіасистему. Ближче до водія зміщений селектор автоматичної КПП, в оббивці крісел і дверних карт з’явилася прошивка ромбами.

Технічного боку модернізація теж торкнулася. Тепер 2,2-літровий турбодизель видає 202 к.с., на 15 к.с. більше, ніж раніше. Замість 7-ступеневої “автомата” Mercedes-Benz тепер застосовують 8-ступінчасту автоматичну трансмісію (виробник не називається). У рульовому механізмі гідравлічний підсилювач замінений на електричний.

При цьому 2,0-літровий бензиновий турбомотор не змінився – видає 225 к.с. і працює в парі з 6-ступінчастим “автоматом” Aisin. Привід – підключається повний.

З модернізацією Rexton отримав повний комплект просунутих систем превентивної безпеки – адаптивний круїз-контроль, моніторинг «сліпих» зон, автоматичне гальмування при ризику ДТП (в тому числі при виїзді заднім ходом) і т. д.

З виходом модернізованого Rexton корейська марка повернеться до фірмової емблеми 90-х у вигляді стилізованої літери S в круглому обрамленні і відмовиться від нинішнього «значка» з розправленими крилами, який використовувала з нульових років. Зі старою емблемою пов’язана епоха розквіту SsangYong.

Публічна презентація нового Rexton пройде в рамках Міжнародного автосалону в Сеулі 4 листопада, відразу після цього стартує продаж автомобіля.


Не пропустіть