ЗАЗ випустив власний електромобіль «Ланос» (ФОТО)

Прототип електромобіля ЗАЗ Lanos на базі версії фургон існує. Але випускати його поки економічно недоцільно, пише autocentre.ua.

Автомобіль ЗАЗ «Ланос» з електричним приводом розроблений Запорізьким автомобілебудівним заводом. Про це на круглому столі перед церемонією «Автомобіля року в Україні 2016» розповів заступник голови правління корпорації «Укравто» по виробництву Олег Папашев. Автомобіль виконаний в кузові фургон.

Дослідний автомобіль створений ще в 2010 році і був показаний на Столичному автошоу. Він оснащений 8 акумуляторними батареями і 15-кілловатним електродвигуном. Завдяки такому енергоозброєність автомобіль може проїхати на одному заряді до 120 км. Втім, за словами Олега Папашева, серійний випуск даного електрокара поки недоцільний з економічних причин. Адже його вартість приблизно на 60% вище, ніж бензинової версії. А український споживач поки не готовий переплачувати за електромобілі такі гроші.

До речі, ЗАЗ є одним з піонерів електромобілебудування. За словами Олега Папашева, на початку 90-их років минулого століття завод випускав електричні «Таврії», які поставлялися на експорт – до Швейцарії і Німеччини.

lanos_elektro

lanos_elektro2

lanos_elektro3


Не пропустіть