КрАЗ створив новий самоскид малої вантажопідйомності

Автомобіль вантажопідйомністю до 10 тонн оснащений дизельним двигуном потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і 9-ступеневою коробкою передач, пише mashyna.com.ua.

«АвтоКрАЗ» створив новий самоскид КрАЗ-5401С2 колісної формули 4х2, який поповнить перспективну лінійку автомобілів з компонуванням «кабіна над двигуном». Реалізацією цього проекту, КрАЗ розраховує закріпитися в ніші техніки низької вантажопідйомності, щоб потіснити іноземні аналоги.

За рахунок встановлення безкапотної кабіни самоскид КрАЗ-5401С2 відзначається маневреністю – його мінімальний радіус повороту становить близько 7,5 м. Двовісному самоскиду нескладно буде розвернутися на вузьких будівельних майданчиках, в умовах обмеженого простору міських вулиць і будинків. При невеликих, в порівнянні з традиційними “капотниками” КрАЗ, габаритах (6330х2500х2960 мм), він має вантажопідйомність до 10 тонн.

Новинка оснащена дизельним рядним двигуном екологічного класу Євро-5 потужністю 335 к.с., однодисковим зчепленням і 9-ступеневою коробкою передач.

Комфорт водієві під час роботи забезпечить ергономічна кабіна, у якій зручні сидіння на пневматичній підвісці, регульована по куту і висоті кермова колонка, функціональна панель приладів і багато іншого з того, що знижує стомлюваність під час роботи. Також для зручності посадки-висадки кабіна має знижену компоновку.

Однією з відмінностей КрАЗ-5401С2 від інших самоскидів марки КрАЗ є оригінальна самоскидна 7-кубова платформа коробчастої форми з дистанційним механізмом закривання заднього борту. Платформа обладнана підйомним механізмом з телескопічним здвоєним циліндром.

Маркетингові дослідження ПАТ «АвтоКрАЗ» показали, що така техніка користуватиметься попитом не тільки на внутрішньому ринку, а й за кордоном. У планах компанії поступово увійти до ніші малотоннажної техніки вантажопідйомністю 3-5 тонн.

KRAZ-5401S2-1

KRAZ-5401S2-2

KRAZ-5401S2-3

KRAZ-5401S2-4


Не пропустіть