Nissan випустить новий електромобіль розміром з Juke (Фото)

Nissan готується до випуску електрифікованого позашляховика розміром з Juke, оскільки він прагне розширити свою лінійку електромобілів в Європі. У новій моделі буде використовуватися укорочена варіація платформи CMF-EV, яка застосовується в майбутньому позашляховику Nissan Ariya і електрокросі Renault Megane.

У бесіді з Auto Express про нову електричну повнопривідну систему Nissan E-4ORCE, яка дебютувала на позашляховику Ariya, глава концерну підтвердив, що в майбутньому ця технологія буде використовуватися і в інших іномарках бренду.

В установці E-4ORCE використовуються електромотори, які ставляться на передній і задній осях. Така система дозволяє ефективніше контролювати всі типи водіння. «Високоточна управління крутним моментом» допомагає машині плавно заходити в повороти.

Як і у випадку з Ariya, будуть пропонуватися більш доступні передньопривідні версії електричного кросовера розміром з Juke. Швидше за все, вони складуть переважну частину продажів, так як покупці прагнуть перейти з бензину на електрику.

Очікується, що Ariya отримає характерну зовнішність, затемнену радіаторну решітку і тонкі денні ходові вогні, а також зменшені версії аеродинамічних коліс цього автомобіля. Електромобілі Juke EV отримають двобарвне забарвлення з контрастним дахом.

За рахунок переваг бази для електрокарів новий компакт-крос буде більш просторим, ніж Juke. Підлога буде повністю плоскою спереду назад, чому сприятиме переміщення системи кондиціонування повітря під капот.

Авто буде використовувати ту ж оперативну зарядку CCS з віддачею на 100 кВт, що і Ariya.