У Китаї показали оновлений Lexus ES (Фото)

У день-відкриття автосалону в Шанхаї (Shanghai Auto Show-2021) відбулася прем’єра оновленого бізнес-седана Lexus ES. З рестайлінгом автомобіль отримав візуальні зміни і змінив обладнання.

Зовні відрізнити реформену модель від актуальної можна за іншою решіткою радіатора і видозміненою графікою фар. У седана з’явилася нова кольорова палітра, в яку увійшли свіжі відтінки Iridium (сріблястий) і Cloudburst Gray (сірий). Крім того, для оновленого ES підготували новий дизайн легкосплавних колісних дисків.

У салоні змін виявилося трохи менше. Педаль гальма додала в розмірах. Дане рішення покликане поліпшити стійкість ноги і впевненість при натисканні. Дизайнери внесли зміни в інтерфейс мультимедійної системи, екран якої став сенсорним і розташувався ближче до водія і переднього пасажира. У базі йде 8-дюймовий дисплей, але за додаткову плату можна розраховувати на 12,3-дюймовий тачскрін.

Уже в початковій версії рестайлінговий Lexus ES отримає оновлену систему безпеки Lexus Safety System +2.5, яка завдяки інформації з камер і радара стежить за перешкодами попереду і автоматично зупиняє машину у разі небезпеки.

Що стосується технічної частини, то зміни в ній поки тримаються в секреті.


Не пропустіть