Новий BMW X1 2022 року показали на відео

Прототип компактного баварського позашляховика наближається до офіційного дебюту.

Найближчим часом компанія BMW має презентувати нове покоління компактного кросовера BMW X1 і напередодні фотошпигунам вдалося зафіксувати новинку на відео. Нагадаємо, що раніше тестові автомобілі вже потрапляли в об’єктиви журналістів, в тому числі під час випробувань на легендарній трасі Нюрбургринга, як і в цей раз.

Судячи з усього, цей прототип вже був розсекречений, так як номерні знаки на автомобілі збігаються з тими, що вже були показані місяцем раніше. На відео кросовер проходить на високій швидкості повороти. Очікується, що під час запуску X1 наступного покоління буде представлена ​​і повністю електрична версія.

Передбачається, що вона отримає назву iX1 і BMW підтвердила поява версії з нульовим рівнем викидів в довгому прес-релізі в минулому році. Ми також бачили численні випробування прототипу повністю електричного X1, який, як очікується, буде мати змінну вихідну потужність від 180 до 250 кінських сил. Звичайно, бензинові та дизельні моделі як і раніше будуть частиною модельного ряду.

Підтверджено, що поява нового BMW X1 відбудеться в 2022 році, хоча точна дата не розголошувалася.


Не пропустіть