Новий Volkswagen Golf: офіційна інформація

Volkswagen готується наступного року представити нову, восьму за рахунком, генерацію Golf. При цьому стало відомо, що в компанії мають намір підкорювати ринок екологічними варіантами новинки, що на сьогоднішній день (після дизельного скандалу), є особливо актуальним. У деяких країнах турбодизельна модифікації і зовсім не з’явиться, її замінить нова гібридна версія моделі.

Гібридний Volkswagen Golf наступної генерації отримає систему, до складу якої увійде 3-циліндровий 1,0-літровий двигун, турбіна з електроприводом і мотор-генератор. Дана система на відміну від інших є більш «м’якою», бо як і бензиновий двигун працює за допомогою мотор-генератора, а режиму пересування на одній лише електричній тязі немає.

Новинка Volkswagen Golf 2016 отримає батарею, зарядка якої здійснюється під час гальмування засобу пересування. Крім того, від неї живляться додаткові системи машини. Схожа система під назвою i-Eloop створена японськими фахівцями Mazda. Автомобілі, оснащені нею, коштують практично стільки ж, скільки їх турбодизельні аналоги, що відповідають стандартам Euro-6.