На тестах помічений прототип Alpina B4 Gran Coupe 2022 року (Фото)

BMW представила перероблений 4-серійний Gran Coupe на початку цього року, і тепер фотографи-шпигуни зробили знімки майбутнього гран-купе Alpina B4.

Опинившись на ранніх стадіях розробки, модель на перший погляд не виглядає чимось особливим. Однак при найближчому розгляді виявляється замаскований задній бампер і вихлопна система з чотирма вихлопними трубами.

Хоча на даний момент дивитися особливо нема на що, в виробничу модель, швидше за все, внесуть додаткові зміни. Нічого офіційного, але ми б не здивувалися, побачивши передній бампер марки Alpina, унікальні колісні диски і спеціальну кольорову палітру. Ми також можемо очікувати спортивно настроєну підвіску, перероблену цифрову комбінацію приладів і рульове колесо Alpina.

У попередніх звітах передбачалося, що модель буде заснована на M440i xDrive, який має 3,0-літровий шестициліндровий двигун з турбонаддувом потужністю 382 к.с. і обертовим моментом 369 фунт-фут (500 Нм). Це дозволяє автомобілю розганятися з 0-60 миль в годину (0-96 км/год) за 4,4 секунди, перш ніж досягти максимальної швидкості в 155 миль на годину (250 км/год).

Однак, як і Alpina B3, B4 Gran Coupe, швидше за все, буде модернізовано до 456 к.с. і крутного моменту 700 Нм. Ця потужність дозволяє B3 розганятися до 62 миль в годину (100 км/год) за 3,8 секунди і до 188 миль на годину (303 км/год).

Хоча додаткова інформація обмежена, в попередніх звітах повідомлялося, що Alpina B4 Gran Coupe буде представлений в березні наступного року.


Не пропустіть