Kia анонсувала серію оновлень Sorento 2022 року (Фото)

Компанія Kia розповіла, які оновлення отримав Sorento 2022 року.

Оскільки модель була перероблена до 2021 року, в цьому році зміни дещо незначні. Однак повнопривідні версії Sorento S і SX середнього рівня тепер оснащені пакетом X-Line.

Компоновка повторює ту, що була на Sorento SX-Prestige минулого покоління. Варто підкреслити впровадження нового міцного бампера, а також багажник на даху мостового типу. Моделі також могли б отримати вигоду з додаткового дюйма (25 мм) дорожнього просвіту, але це не відразу зрозуміло.

Говорячи про позашляхові можливості, гібрид Sorento тепер доступний з повним приводом. Ця визначна доповнення, оскільки екологічна модель оснащена 1,6-літровим чотирициліндровим двигуном з турбонаддувом, електродвигуном і невеликим акумулятором. Ця установка дозволяє кросоверу розвивати сумарну потужність 227 “коней”

Sorento SX-P отримав поліпшені передні крісла з 14-позиційною регулюванням потужності і новим подовжувачем для стегон. Новинка також отримала роздільні сидіння з підігрівом в задній частині інтер’єру.

Планки Sorento S і вище тепер доступні в стандартній комплектації з 10,25-дюймовою “мультимедійкой” з GPS-навігацією.

Поки що Kia неопубліковані прайси на гібридне виконання, базова Sorento 2022 року стартує з 29,5 тисячі доларів США до збору в розмірі 1175 доларів США. Це невелике збільшення на 100 доларів в порівнянні з торішньою моделлю.


Не пропустіть