Китайський бренд Wey привіз до Європи «мінівен майбутнього» (Фото)

Марка Wey – преміальний бренд, який входить в концерн Great Wall, – продемонструвала на мотор-шоу в Мюнхені концептуальний мінівен.

Прототип бренду Wey, чию назва так і не було позначено, являє собою прообраз дуже комфортного автомобіля майбутнього з оригінальним екстер’єром і особливою компоновкою салону. Як пише видання AutoHome, технічні параметри концепт-кара також тримаються в секреті, але раніше марка Wey вже демонструвала свою зацікавленість у виробництві розкішних мінівенів.

Крім незвичайного дизайнерського стилю мінівен Wey відрізняється камерами замість стандартних дзеркал, дверцятами з замаскованими ручками, а також повністю закритими колісними нішами. Відзначимо, що у прототипу в принципі немає коліс: їх імітують пластикові компоненти, які виконані заодно з колісними арками. При цьому самі колеса винесли за межі кузова, щоб максимально наростити обсяг внутрішнього простору машини.

У салоні новинки Wey з повністю рівною підлогою знаходяться п’ять сидінь. Вони встановлені в 3 ряди. При цьому на другому ряду присутнє тільки одне посадочне місце, а третій ряд зрушать максимально до задньої осі заради більшого простору в автомобілі. Місце, що звільнилося дозволяє організувати між задніми сидіннями масивну консоль, всередині якої заховані відсіки для зберігання, а також охолоджуваний бокс. На консолі знаходиться великий дисплей на поворотному шарнірі.

У водія концептуального мінівена є кермо без верхньої частини, а також величезний монітор, який тягнеться уздовж всієї передньої панелі. Діагональ дисплея не уточнюється. Серійні перспективи даного прототипу в подібному вигляді поки виглядають туманними. Але бренд Wey раніше повідомляв про плани вивести на ринок новинку в цьому класі, дебют якої може відбутися незабаром.

Джерело tarantas.news

Не пропустіть