Нова BMW 3-ї серії отримала кардинально іншу зовнішність (фото)

Розкрито перші подробиці про нове покоління найпопулярнішої моделі баварського концерну.

Компанія BMW активно працює над седаном і універсалом третьої серії нового покоління. Прем’єра новинки запланована на 2018, причому, як вдалося з’ясувати інсайдерам, нова «трійка» обіцяє кардинально відрізнятися від попередниці.

Як з’ясували журналісти німецького видання Auto Bild, в першу чергу нова BMW 3-ї серії отримає кардинально іншу зовнішність. За інформацією видання, прем’єра флагманської BMW 7-ї серії відкрила керівництву баварської компанії очі і вони вирішили зробити ставку на радикальну зміну дизайну – як зовні, так і всередині автомобіля.

Але зовнішні зміни – це ще не все. Так, нова BMW 3-ї серії буде побудована на модульній платформі CLAR, яка вже застосовувалася для створення преміальної «Сімки». Таке рішення дозволить застосовувати різні силові установки – від класичних бензинових і дизельних до гібридних і повністю електричних. Причому, за даними інсайдерів, електрична BMW 3-ї серії вийде на ринок вже в 2018 році, одночасно з машиною, що працює на традиційних видах палива. А до 2025 року баварці можуть вивести на ринок і автомобіль на паливних елементах.

Зрозуміло, нова BMW 3-ї серії буде як слід оснащена сучасною електронікою і помічниками. Крім таких опцій, як проекційний дисплей або мультимедійна система з розпізнаванням голосових команд і жестів, «трійка» отримає і більш серйозні речі – наприклад, «пробковий асистент» – систему автопілота, яка дозволить водієві практично не брати участь у процесі управління на швидкостях до 60 км/год. Причому система буде здатна не просто рухатися в пробці, але перебудовуватися і навіть обганяти інші автомобілі. Ще однією «фішкою» стане система автоматичного паркування, якою можна буде керувати віддалено, вийшовши з машини. Найголовніше, що в BMW обіцяють, що у більшості систем можна буде регулярно оновлювати ПЗ, що дозволить їм не застарівати протягом довгого часу.