Повністю розкрита новинка, яка замінить Passat: перші фотографії VW Aero B

Електричний «Passat» вивели на перші дорожні випробування. Очікується, що дебют серійної моделі відбудеться в 2023 році.

Після запуску в кінці цього року позашляховика ID 5 з кузовом купе, Volkswagen зосередить свою увагу на розробці серійної версії модної концепції ID Vizzion для запуску в 2023 році.

По суті, це електричний варіант Passat з двигуном внутрішнього згоряння, а значить у Volkswagen з’явитися електричний конкурент для таких лідерів ринку, як Tesla Model 3 і Polestar 2.

Новинка спочатку буде пропонуватися в кузові «седан», а після з’явиться і універсал, в основу якого ляже концепт ID Space Vizzion. Розміри новинки будуть порівнянні з Passat з двигуном внутрішнього згоряння, а інтер’єр отримає загальні риси Phaeton.

Ім’я для нового електрокар ще не підтверджено. Спочатку передбачалося, що він буде називатися ID 6, але тепер це ім’я отримав великий електричний позашляховик Volkswagen, призначений тільки для Китаю. На сьогоднішній день нова модель розробляється під кодовою назвою Aero-B.

В основу електрокара ляже повнорозмірна архітектура MEB Volkswagen з можливістю вибору між задніми або повноприводними версіями. «Заряджена» версія GTX з’явиться пізніше, як було підтверджено для більшості моделей ID.

Оснащений найбільшою акумуляторною батареєю – вважається, що її ємність становить 84 кВт/год – седан ID повинен проїжджати 694 км на одній зарядці, що трохи більше, ніж у нового EQE Mercedes-Benz з найбільшою дальністю ходу. Без сумніву, будуть доступні батареї меншого розміру, взяті у інших моделей ID, від 58 кВт до 77 кВт.


Не пропустіть