У Great Wall з’явиться седан в стилі Nissan Skyline з минулого (Фото)

Лінійка суббренда Wey, що належить концерну Great Wall, зараз складається виключно з кросоверів, позашляховиків, пікапів і електричних хетчбеків, але жодного седана компанія поки не випускає. Втім, незабаром це зміниться. Марка оформила патент на автомобіль з незвичайним дизайном, що відсилає до Nissan Skyline 2000 GTR зразка 1969 року.

У японського купе китайська 4-дверка почерпне рішення в передній частині кузова з Безрамковими радіаторними гратами і чотирма круглими фарами, а також отримає схожі пропорції і глибокі колісні арки.

Про технічну сторону моделі не повідомляється, але китайські ЗМІ впевнені, що запатентований брендом Wey седан є чистим електромобілем, а в його основу ляже нова платформа Lemon, на якій базуються всі останні новинки Great Wall. Інших подробиць про новинку поки немає.

Прем’єра нового седана повинна відбутися вже в 2022 році. Тоді ж автомобіль відправиться в серію. Крім нього в майбутньому лінійка бренду Wey повинна поповнитися і іншими седанами, а також мінівенами.


Не пропустіть