Новий Volkswagen Touareg вийде на ринок в 2017 році

Нове покоління Volkswagen Touareg повинно вийти на ринок в 2017 році. Автомобіль буде більшим, але легшим, отримає кілька нових двигунів і буде пропонуватися і в семимісному варіанті, повідомляють журналісти Аutobild.

Новинка буде їздити на тій же платформі, що використовує Audi Q7 і Bentley Bentayga – модернізовану базу MLB, тому він буде більшим, ніж його попередник і матиме достатньо місця, щоб вмістити в себе третій ряд сидінь. Але, незважаючи на збільшення в розмірах, новий Touareg буде легше нинішнього покоління (на фото), так як при його виробництві широко застосовуватимуться легкі матеріали і компоненти. Імовірно, «схуднення» складе не менше 100 кг.

Варіанти двигунів поки офіційно не підтверджені, але, за чутками, в сімейство силових агрегатів увійдуть нові одиниці: дизель потужністю 300 к.с. і бензиновий двигун V6, продуктивність якого буде близько 330 к.с.

Очікується і гібридна силова установка, яка, швидше за все, дістанеться автомобілю від Audi Q7 e-tron: 3,0-літровий шестициліндровий дизельний TDI + електромотор + літій-іонний акумулятор. Така комбінація дозволяє кросоверу розвивати максимальну потужність 373 к.с. і 700 Нм крутного моменту, розганятися до 100 км / год за 6,0 секунд, гранична швидкість – 225 км / год. При всьому цьому, середня витрата Q7 e-tron складає всього 1,7 л / 100 км, а на чистій електротязі автомобіль в змозі проїхати до 56 км.


Не пропустіть