Тестовий екземпляр нового Ferrari 296 GTS сфотографували на дорогах (Фото)

Недалеко від заводу в Маранелло був помічений прототип нового гіперкара від Ferrari. Найімовірніше, цей автомобіль у камуфляжній плівці є версією Ferrari 296 GTS. На це вказує відсутність даху. Практично всі кабріолети компанії мають букву «S» замість «B» в назві.

Коли водій тестової машини зауважив, що його знімають на камеру, то спробував сховатися. Однак, це виявилося марно, адже трохи пізніше автомобіль попався вже на дорогах загального користування. Представники італійського бренду не хотіли, щоб машина засвітилася в Мережі раніше дебюту, але здійснити ці плани на практиці не вдалося (фото: motor1.com ).

Дана модель буде важче, ніж варіант із закритим верхом. Адже всередині таких машин стоять електроприводи, які відповідають за підняття і опускання даху. Наприклад, кабріолет 812 GTS важче купе 812 GTB на 75 кілограм. Але в рух цей автомобіль буде приводитися також за допомогою гібридної установки на базі V6. Загальна потужність всієї системи – 818 кінських сил. Дебют автомобіля призначений на другу половину 2022 року.


Не пропустіть