Це дешева копія «Геліка»: Great Wall представив нову версію Tank 300 (Фото)

Компанія Great Wall в рамках заходу, який зараз проходить в Китаї і присвячений тюнінговим автомобілям, представила спеціальну версію позашляховика Tank 300 Mars City Edition. Внесені в цю модель зміни призвели до того, що вона ще більше стала схожою на культовий «Гелендваген».

Розробники нової версії Tank 300 пофарбували його в сріблястий колір. Одночасно з цим були істотно розширені колісні арки, через які помітно збільшилися габарити автомобіля, і встановлені нові диски з оригінальним малюнком. Розробники встановили великі і потужні підніжки.

Досить серйозним змінам піддалися і обидва бампера. Причому кожен з них став масивніше. Передній доповнюється широкими бічними вентиляційними отворами з дрібною сіткою і чорним кантом. У центрі у Tank 300 з’явилися додаткові повітрозабірники, один з яких вбудований в пластикову вставку. Задній бампер доповнюється також широкими дифузорами з дрібною сіткою. А здвоєні вихлопні патрубки тепер розміщуються в центрі кормового обвісу. Вони вбудовані в шестикутну пластикову накладку.

Однією з примітних особливостей представленої новинки є його капот: місце листового металу зайняв прозорий пластик, під яким розташувалися широкі балки і дрібна сітка. Незважаючи на настільки масштабні зміни, салон у Tank 300 залишився колишнім. Також виробник не став коригувати технічні характеристики позашляховика. Він все ще оснащується 2-літровим наддувним двигуном, максимальна віддача якого досягає 227 к.с., тяговий момент – 387 Н * м. Поєднується цей мотор з повним приводом і 8-швидкісним «автоматом».


Не пропустіть