З’явилися перші зображення кросовера Subaru XV нового покоління

На початку цього тижня в Мережі з’явилися шпигунські знімки Subaru XV нового покоління, завдяки яким дизайнери уявили, наскільки сильно зміниться модель.

Так, Subaru XV нового покоління отримає інший передок з решіткою радіатора збільшеного розміру, візуально об’єднаної з трохи більш вузькими фарами. На бампері з’являться масивні контрастні вставки із пластику, по краях яких у нижній частині будуть знаходитися круглі протитуманки.

За розмірами та пропорціями кузова в профіль новий Subaru XV буде дуже схожий на актуальну модель, проте трохи зміниться форма бічного скління, виштамповки на крилах та дверях та розташування дверних ручок. У задній частині автомобіля з’являться нові С-подібні ліхтарі, між якими буде чорна контрастна вставка.

Щодо технічної складової інформації поки що немає. Є ймовірність, що Subaru XV нового покоління успадкує моторну гаму від актуального кросу. Варіант для ринку США (Crosstrek) у 2020-му отримав 2,5-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун потужністю в 182 кінські сили (267 Нм). Базовий варіант оснащується 6-ступінчастою МКПП, дорожчі – варіатором. Привід – повний.

Прем’єра Subaru XV нового покоління очікується у 2022 році.

Джерело Тарантас

Не пропустіть