Опубліковано перше зображення престижного авто Hyundai

Преміальний бренд Genesis опублікував тизерну картинку нового повнорозмірного седана G90

Нагадаємо, що компанія Hyundai прийняла рішення трансформувати свою модельну лінійку Genesis в повноцінний бренд, під яким будуть випускатися преміальні автомобілі. Як випливає з офіційної заяви Hyundai, нові моделі Genesis будуть задавати найвищі стандарти продуктивності, дизайну та інновацій і боротися з кращими з кращих.

Первістком марки Genesis стане седан G90, який змінить нинішній Hyundai Equus. При цьому корейці головним конкурентом свого преміального дітища бачать Lexus LS, і взагалі вважають японську преміум-марку своїм основним суперником.

Якщо судити по першому тизерному зображеню, то Genesis G90 повторить стилістичні рішення, закладені в концепті Vision G. А от технічні особливості новинки поки невідомі, хоча до дебюту преміального «корейця» залишилося зовсім небагато – на початку грудня автомобіль вийде на південнокорейський ринок під ім’ям EQ900, а навесні наступного року здасться на Нью-йоркському автосалоні.

Всього до 2020 року під окремою маркою Genesis дебютують 6 нових моделей (серед яких заявлені 2 кросовера), і жодна з них не буде нести на собі емблему Hyundai. Замість цього кожну з новинок прикрасить «крилатий» шильдик, який зараз використовується на Genesis і Equus.

8bb03f5c0ed48cd30134c5a2f8cf6e82_orig