Флагманський седан «Мерседеса» почали готувати до оновлення (фото)

Компанія Mercedes-Benz почала дорожні випробування оновленого седана S-Class, який, як очікується, з’явиться в 2017 році. Перші шпигунські фотографії тестового прототипу моделі опублікувало видання Worldcarfans.

Судячи по знімках, седан отримає інші фари головного світла з трьома LED-секціями денних ходових вогнів. Не виключено, що для S-Class стануть доступні «розумні» фари Multibeam наступного покоління, кожен з світлодіодних елементів яких регулюється електронікою незалежно один від одного. Очікується, що система, наприклад, зможе розпізнавати і автоматично підсвічувати людей і тварин на узбіччі дороги.

У салоні з’явиться збільшений здвоєний цифровий дисплей, куди будуть виводитися показання приладів та інформаційно-розважального комплексу, а також видозмінене рульове колесо. Мультимедійна система може отримати підтримку управління жестами, як у нової «сімки» BMW. За даними порталу Motorauthority, на даний момент інженери «Мерседеса» опрацьовують можливість впровадження даної функції.

Для оновленого Mercedes-Benz S-Class стане доступна дев’ятирівнева автоматична коробка передач, яка, може з’явитися у моделі ще до рестайлінгу. Нарешті, не виключено, що нинішній 5,5-літровий агрегат V8, який встановлюється на «заряджений» седан S 63 AMG, можуть замінити новою чотирилітровою твін-турбо «вісімкою».

http://motor.ru/