Кросовер Haval Big Dog другого покоління отримав гібрид

Китайський автовиробник Haval не продаватиме свій майбутній гібридний кросовер, раніше відомий як H-Dog, як окрему модель. Швидше за все, автомобіль дебютує як друге покоління існуючого Haval Big Dog, також відомого як DaGou/Dargo. Ось деякі зі специфікацій.

У порівнянні з Haval Big Dog, який в даний час продається в Китаї, нова модель відрізняється набагато продуманішим зовнішнім виглядом, а також помітно більшою. Він на 85 мм довший, а довжина колісної бази на 72 мм більша, ніж у Big Dog. Виробник заявляє, що дорожній просвіт становить 200 мм, кут в’їзду – 24 градуси, а кут з’їзду – 30 градусів.

Інтер’єр певною мірою натхненний Dargo, але виглядає набагато технологічніше та сучасніше загалом. Є 14,6-дюймовий центральний дисплей, 12,3-дюймова цифрова панель приладів і більш сучасна інформаційно-розважальна система. Також є 9-дюймовий проекційний дисплей. Що стосується силових агрегатів, відомо тільки, що новий DaGou отримає гібридний варіант із 1,5-літровим бензиновим двигуном та електродвигуном. Ця специфікація забезпечує комбінований крутний момент 326 к.с. та 530 Нм. Запас ходу з акумулятором та повним баком становить 1000 кілометрів.