Mini Cooper презентував нову версію

Підрозділ MINI USA представило спеціальну версію Mini Carbon S Carbon Edition за стартовою ціною від 36 250 доларів.

Насамперед автомобіль оснастили John Cooper Works Pro Tuning Kit, який збільшує стандартну віддачу двигуна зі 189 до 208 к.с. і забезпечує «чудову чуйність», завдяки зниженню протитиску відпрацьованих газів і оновленню програмного забезпечення двигуна.

Виробник також встановив JCW клапанну вихлопну систему, яка пропонує два режими – Track and Sport, керовані дистанційно за допомогою Bluetooth контролера. Режим Track призначений виключно для треку і забезпечує «максимально емоційне звучання», тоді як режим Sport пропонує «значно більш спортивне і емоційне звучання» в порівнянні зі стандартним Cooper S.

Якщо говорити про дизайн, 4-дверна модель отримала забарвлення кузова Midnight Black Metallic з матовими чорними смугами, карбоновими корпусами дзеркал, обробкою повітрязабірників і наконечників вихлопної. Вищезазначене обладнання поєднується з пакетом JCW Exterior, до складу якого входить задній спойлер і 17-дюймові колеса JCW Track Spoke Black.

У салоні ми маємо 8,8-дюймовий екран високого розширення з навігаційною системою з розширеними функціями Bluetooth і потокового аудіо, рульове колесо JCW, люк у даху, спортивні крісла з підігрівом, центральний підлокітник і преміальну аудіо-систему Harman / Kardon.

Вартість Mini Cooper S Carbon Edition починається з 36250 доларів за версію з механічною трансмісією і 37750 доларів з автоматичною.