Lexus заінтригував новим позашляховиком GX (Фото)

Компанія Lexus опублікувала перші офіційні зображення позашляховика GX третього покоління. Поки що це лише пара тизерів, але деякі важливі висновки можна зробити і за ними.

Так, наприклад, перше зображення демонструє частину передка нового GX, на якій можна виділити простішу за формою фару без фірмового бумеранга, фрагмент чорної безрамкової решітки радіатора, масивніші колісні арки і глибоку виїмку на капоті.

На другому тизері показано центральну частину суцільної світлодіодної смуги, що ймовірно виконує роль стоп-сигналу, знизу від якої розміщений номерний знак, а зверху – текстове позначення бренду Lexus.

Інших подробиць про новий GX поки що немає. Очікується, що у третьому поколінні він перейде на укорочену версію модульної платформи TNGA-F від Lexus LX та Toyota Land Cruiser 300, а також отримає одразу кілька гібридних установок різної потужності.

Прем’єра “третього” Lexus GX відбудеться 9 червня, а паралельно з ним має дебютувати новий флагман бренду – повнорозмірний кросовер TX, який фактично стане преміальною версією представленого у квітні Toyota Grand Highlander.


Не пропустіть