Volkswagen готує новий семимісний кросовер Tayron (Фото)

Volkswagen вирішила урізноманітнити глобальний модельний ряд, запропонувавши одразу дві версії Tiguan у новому, третьому поколінні. Перша версія – це звичайний п’ятимісний варіант. Друга – 7-місний варіант, який у Європі називатиметься Tayron, а в США – Tiguan: просто на ринку США буде представлена ​​лише 7-місна модель (хоча не виключена і поява купеподібної 5-місної версії під назвою Tayron X), а в Європі – обидві.

Tayron, по суті, приїде з Китаю – там ця модель давно продається. Але зараз Volkswagen вирішила зробити цей автомобіль глобальним. Tayron вже неодноразово засвітився на тестах, і на основі множинних шпигунських фото, зроблених під час випробувань, ресурс Motor1 зробив перше якісне зображення глобального Tayron.

Автомобіль цей, як і Tiguan третього покоління, буде побудований на платформі MQB Evo, але трохи більше, щоб дати більше простору пасажирам третього ряду. Цікаво, що європейський Tayron буде гібридом, що підключається, а за своїми агрегатами він буде уніфікований зі Skoda Superb 2024: кросовер отримає 6-ступінчастий «робот» DSG, 1,5-літровий мотор TSI і тягову акумуляторну батарею ємністю 25,7 кВт·год.


Не пропустіть