Розсекречена зовнішність оновленого Kia Sorento (Фото)

У мережі з’явився тизер оновленого Kia Sorento. Зовнішність кросовера приведуть у відповідність до зовнішніх моделей марки, таких як EV9 і Picanto, а також оснастять новою мультимедійною системою. Гама двигунів при цьому навряд чи зміниться. Вона, як і раніше, включатиме бензинові та дизельні агрегати, а також гібридні силові установки.

Кросовер Kia Sorento четвертого покоління був представлений нещодавно, в 2020 році. Проте корейська марка вже готується до першого рестайлінгу. Судячи з фотографії, опублікованої Korean Car Blog, позашляховик отримає новий дизайн з явними відсиланнями до електрокара EV9 і хетчбека Picanto і далі розвиватиме філософію дизайну Opposites United, яку Kia вперше використала для EV6.

За чутками, задня частина кузова Sorento теж зазнає невеликих змін – наприклад, з’явиться перемичка між ліхтарями або зміниться їх малюнок. У салоні очікуються вдосконалена медіасистема, покращені матеріали обробки та нове кермо. Розшириться і список електронних помічників, причому частина з них може перейти з опціональних до стандартних.

А ось гама двигунів, швидше за все, залишиться незмінною. Нині залежно від ринку Sorento пропонують з бензиновими «четвірками» 2.5 (182—285 к.с., 232—422 Нм), атмосферним V6 3.5 (272 к.с., 331 Нм), гібридними силовими установками на базі турбомотора 1.2. м) і з дизельним Smartstream D2.2 CRDi потужністю 202 кінські сили та 441 Нм крутного моменту. Коробка – восьмидіапазонний автомат для машин зі звичайним ДВЗ та шестидіапазонний для гібридів.


Не пропустіть