Представлений найшвидший Ford Mustang, на якому можна їздити звичайними дорогами (Фото)

Компанія Ford презентувала новий Ford Mustang GTD 2025 року. Як повідомили у компанії, новинка стала найшвидшою дорожньою версією моделі Mustang за всю її історію.

«Mustang GTD руйнує всі упереджені уявлення про суперкар. Це новий для нас підхід. Ми не проектували дорожню машину для траси, ми створили автомобіль для доріг. Mustang GTD запозичує гоночні технології у нашого гоночного автомобіля Mustang GT3, одягає їх у кузов Mustang з вуглеволокна і випускає їх на вулицю», – йдеться у повідомленні.

Новий Ford Mustang GTD отримав 5,2-літровий турбомотор V8 потужністю 800 кінських сил. Двигун пов’язаний із восьмиступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням та легким карданним валом із вуглецевого волокна.

Більшість деталей кузова суперкара, за винятком алюмінієвої обшивки дверей, виготовлена з вуглеволокна. У стандартну комплектацію входять ковані алюмінієві колеса, у ролі опції будуть доступні полегшені ковані магнієві диски.

На ринку Ford Mustang GTD з’явиться наприкінці 2024 – на початку 2025 року. Автомобіль випустять обмеженим тиражем за ціною від 300 тис. доларів за екземпляр.


Не пропустіть