Представлений прототип нового покоління позашляховика Infiniti QX80

Бренд Infiniti розсекретив прототип нового покоління флагманського позашляховика QX80 – автомобіль отримав назву Monograph. Серійна версія моделі має дебютувати у 2024 році.

Як стверджують дизайнери, вони свідомо намагалися уникнути будь-яких візуальних асоціацій із модними клиноподібними силуетами інших сучасних автомобілів. Як повідомляє 17 серпня Carscoops, в оформленні екстер’єру було наголошено на прості форми і фактури. Так, за задумом японських фахівців, решітка радіатора повинна нагадувати зарості бамбука, а форма світлодіодних елементів у ходових вогнях – клавіші фортепіано.

На великій решітці радіатора вперше використано оновлений логотип Infiniti. Примітно, що всупереч тенденції, заданій багатьма брендами, які спрощують графічне оформлення символіки і роблять двомірними логотипи, японський бренд пішов у протилежному напрямку і зробив акцент саме на об’ємності емблеми. У QX80 Monograph логотип також отримав вбудоване підсвічування – як стверджують дизайнери, це має надати вигляду динамічності.

Вся технічна інформація про майбутній флагман поки тримається в найсуворішій таємниці, проте видання пише, що з високою ймовірністю з моторної гами QX80 приберуть атмосферний V8, а його місце займе бензиновий V6 з подвійним турбонаддувом.


Не пропустіть